KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Cicha Przystań Apartamenty Platany

Zapraszamy do wypoczynku w Apartamentach Platany, które dzięki swojej lokalizacji, położone w sercu miasta na Wyspie Solnej, blisko rzeki Parsęty, osłonięte pasmem drzew, dają Gościom komfort i odpoczynek od gwaru i ulicznego zgiełku. Apartamenty znajdują się na najwyższym VIII piętrze osiedla Platany, dzięki temu nasi Goście mają niezapomniane widoki. Znakomita lokalizacja, bliskość przepięknego miasta, plaży, parku i wielu innych atrakcji nadmorskiego kurortu sprawi, że trudno będzie nie gościć tutaj ponownie.

Apartament Platany 38

 

Przytulny apartament (66m2), usytuowany na 8 piętrze z balkonem, posiadający przepiękny widok na Wyspę Solną, miasto i ujście rzeki Parsęty. Komfortowe spanie dla 4-6 osób – apartament posiada dwie sypialnie dwuosobowe, salon w którym jest rozkładana kanapa i 2 łazienki. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchenny.

Apartament Platany 37

Przytulny apartament (47m2), usytuowany na 8 piętrze z balkonem, posiadający przepiękny widok na Wyspę Solną, miasto i ujście rzeki Parsęty. Komfortowe spanie dla 4 osób – apartament posiada jedną sypialnię, salon w którym jest rozkładana kanapa i łazienkę. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

Apartament Platany 36A

Przytulny apartament (54m2), usytuowany na 8 piętrze z balkonem, posiadający przepiękny widok na Wyspę Solną, miasto i ujście rzeki Parsęty. Komfortowe spanie dla 4 osób – apartament posiada jedną sypialnię, salon w którym jest rozkładana kanapa i łazienkę. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

Apartament Platany 36

Przytulny apartament (42 m2), usytuowany na 8 piętrze z balkonem, posiadający przepiękny widok na Wyspę Solną, miasto i ujście rzeki Parsęty. Komfortowe spanie dla 4 osób – apartament posiada jedną sypialnię, salon w którym jest rozkładana kanapa i łazienkę. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.